Kolejne zespoły na Seven Festival 2013

Closterkeller na SF 2010

Closterkeller na SF 2010

KOLEJNYMI ZESPOŁAMI, KTÓRE POTWIERDZIŁY SWÓJ UDZIAŁ NA PRZYSZŁOROCZNEJ EDYCJI SEVEN FESTIVAL SĄ GRUPY CLOSTERKELLER, BETHEL I VINTAGE. PIERWSZA Z TYCH GRUP WYSTĄPI NA SCENIE GŁÓWNEJ, DWIE POZOSTAŁE OTWORZĄ FESTIWAL PIERWSZEGO DNIA NA SCENIE GRAND PRIX.

CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. “klimatycznego” rocka na polskiej scenie. Rozpoczynali w 1988 roku, grając ciężką muzykę spod znaku brytyjskiej nowej fali. Liderką zespołu jest ANJA ORTHODOX – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych.
Teksty Anji – mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller. W ciągu lat swojej kariery zespół zyskał miano kultowej formacji sceny polskiej. Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Są lubiani zarówno przez starszych jak i młodszych, na koncerty przychodzi młodzież rekrutująca się zarówno ze środowisk tzw. metalowych, jak i gotyckich, rockowych aż do słuchaczy muzyki pop. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu. Od czasów debiutu muzyka grupy przeszła ewolucję od chorych, zimno falowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem do psychodelicznego, nieco “zakręconego” pop-rocka z elementami gotyku. W wywiadzie udzielonym organizatorowi Anja stwierdziła „Rok
2013 jest dla Closterkeller rokiem bardzo szczególnym, ponieważ zespół obchodzić będzie 25-lecie nieprzerwanej działalności. Takim rezultatem pochwalić się mogą tylko najwybitniejsi twórcy. A ponieważ Closterkeller należy do ścisłej czołówki koncertowych wykonawców to aż strach się bać, co przygotujemy na swój oficjalny urodzinowy koncert, który postanowiliśmy wyprawić właśnie na Festiwalu w Węgorzewie! – dodała wokalistka i z uśmiechem Mony Lisy zapewnia, że na pewno nikt z przybyłych nie będzie żałował.

ZESPÓŁ BETHEL powstał we Wrocławiu w GRUDNIU 2006 ROKU, założony przez Grzegorza Wlaźlaka.
Początkowo pod nazwą SACRUM skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia. Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób. W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków. Dziś na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach SZYBKIEGO SKA, jak i kołysać się przy łagodnym ROOTS REGGAE i DUBIE. Zespół najlepiej czuje się właśnie podczas energetycznych występów na żywo. Ponad 300 KONCERTÓW po całej Polsce i za granicami państwa mówi samo za siebie.

ZESPÓŁ VINTAGE  powstał na początku 2005 roku z inicjatywy Krzysztofa Wałeckiego – charyzmatycznego wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów, który współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m. in. z Oddziałem Zamkniętym jako wokalista (lata 1995 – 2000r). Vintage to klasyczne rockowe trio. Na gitarze basowej gra Bartek Metelica a na perkusji Paweł Szafraniec.

Dotychczasowy dorobek zespołu to dwa albumy: „VINTAGE NO 1” i „WIELKI ZEN”.

SEVEN FESTIVAL MUSIC & MORE WĘGORZEWO 2013 to przede wszystkim konkurs dla młodych polskich i zagranicznych zespołów rockowych wyłonionych w trakcie eliminacji bądź zaproszonych do konkursu przez Organizatora. Nowością tegorocznej edycji konkursu jest to, że po raz pierwszy zespoły zgłaszają się bezpośrednio do patronującego festiwalowi Programu Trzeciego Polskiego Radia. (szczegóły regulaminowe na stronie festiwalu u na stronie Polskiego Radia.

Pierwszymi zespołami, które już kilka tygodni temu potwierdziły swój udział na Seven Festival Music & More są COMA SYMFONICZNIE i ILLUSION .

ORGANIZATOREM SEVEN FESTIVAL MUSIC & MORE JEST: TP 1 MBA/ Gmina Węgorzewo/Agencja New Line Music

PATRON FESTIWALU: MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO BOGDAN ZDROJEWSKI I MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO JACEK PROTAS.

OFICJALNA STRONA FESTIWALU: www.sevenfestival.com [2] ,
OFICJALNY PROFIL NA FB: http://www.facebook.com/SevenFestival?sk=wall
PATRONI MEDIALNI: Telewizja Polska, Polskie Radio Program 3, Rebel TV, Eurogospodarka, Teraz Rock.

BIURO ORGANIZACYJNE
11-601 WĘGORZEWO UL. BEMA 7, TEL/FAKS 87 4295191,

WWW.SEVENFESTIVAL.COM

SEVENFESTIVAL@SEVENFESTIWAL.COM

д, Студия Topodin, В этой статье мы с вами будем разбирать работу с внешней оптимизацией и внешними факторами, влияющими на авторитетность сайта

приватбанк оформить кредитную карту сайтпродвижение сайтавзлом rambler почтывзлом wi fi freecasino gratis online spielenвеб копирайтингmost expensive hookerфитнес в братеево на ключевойкилиманджаро входдам деньги в долг под расписку астраханьсбербанк кредит под залог квартиры условияраскрутка в социальных сетях украинаадвокат україниwedding caricaturist in nycchristenings caricatureденьги до зарплаты гомельденьги в долг срочно в красноярскегора килиманджаро туры цена перелетапутевки в май¤микилиманджаро туризм украиналучший маршрут на килиманджарокак взять в долг теле2 казахстаналтеза танзани¤национальный парк килиманджаро d fahbrtкени¤ танзани¤ турыдлина подъема на килиманджаропродвижение сайта по регионампиар продвижение сайта yandexавстрия швейцария турыпрокуратура московского района харьковаегипет из харькова 2015 ценыдля дома товары для детейsketches of halloweenчугунные сковороды с керамическим покрытиемrussian to english dictionary pdfадвокаты полтавыпродвижение сайта за рубежомyandex продвижение сайтастроительство коттеджей во владимиредеревянный дом зимаиглоукалывание в харьковечто такое кишечная палочка